Zvezda u Nišu savladala Radnički (1:3)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Nišu ekipu Radničkog sa 3:1 u drugom kolu plej-ofa Superlige Srbije

Zvezda je gotovo svih 90 minuta meča imala dominaciju na terenu, stvorila znatno veći broj šansi, tri materijalizovala i osvojila tri boda na „Čairu“.

Nakon sedam minuta igre, Radnički udarcem glavom „načinje“ Krstičić nakon kornera koji je izveo Ben.

Trudila se Zvezda do kraja poluvremena da duplira prednost, ali su prilike mašili Ben i Adžić. Gol je ipak viđen u Zvezdinoj mreži, kada je u 43. minutu nakon loše reakcije odbrane Zvezde, Pavkov postigao gol timu iz kojeg je na pozajmici u Radničkom.

Drugo poluvreme ipak u potpunosti je pripalo Zvezdi, koja je osim postignuta dva, imala dovoljno šansi za još toliko golova.

U samo četiri minuta od 57. do 61. Zvezda rešava pitanje pobednika golovima Pešića i Bena.

Lider tabele Zvezda pobedom u Nišu beleži svoju 27 pobedu i upisuje 45 bod, što je uz meč prednosti, 12 više od „večitog“ rivala Partizana.

Radnički je četvrtoplasiran sa 28 bodova, koliko uz meč manje ima i trećeplasirani Spartak.