Trener Gzire: „Mislim da se takve stvari ne rade“ ; Lalatović: „Ponela me je fudbalska atmosfera“

Trener Radničkog Nenada Lalatović u završnici meča proslavio je pobedu pimplovanjem lopte pored terena, što je dovelo do rasprave između domaćih i gostujućih igrača, epilog je bio isključenje za Lalatovića

Pimplovanjem proslavio pobedu / Foto: Screenshot

Nenad Lalatović je ubedljivu pobedu Nišlija proslavio pimplovanjem pa je ubrzo isključen a njegov potez prokomentarisao je i Daren Abdila, trener Gzire.

„Pre svega, imamo veliko poštovanje prema Radničkom koji je u vrhu srpskog klupskog fudbala. Mislim da se takve stvari ne rade, poštovanje mora biti obostrano. Ostvarili ste veliku pobedu, verujem da je samo uživao u rezultatu.

Nakon meča, Lalatović je uputio izvinjenje Maltežanima.

„Izvinjavam se celom klubu, nije bilo korektno sa moje strane, ponela me je velika fudbalska atmosfera u Nišu“

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su na svom terenu ekipu Gzire sa Malte 4:0, u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Slavlje nakon ubedljive pobede

Golove za Radnički postigli su Radovan Pankov u 14, Nermin Haskić u 53. i 85. minutuMarko Mrkić u 55. minutu.

Revanš utakmica na programu je za nedelju dana.